DuSoleil sp. z o.o. istnieje od maja 2012 roku, jednak swoje doświadczenie w segmencie energetyki odnawialnej budujemy już od 2007 roku, bazując na wiedzy i doświadczeniu naszych siostrzanych spółek: Vent Energy i Vent Energy Operator. Wspólnie z tymi potęgami branży OZE w Polsce tworzymy Grupę InSense. Nadrzędną misją firmy jest wdrażanie rozwiązań, które nie tylko gwarantują wysoką rentowność i szybki zwrot inwestycji, ale zgodne z zasadą zrównoważonego rozwoju – są też proekologiczne.

DuSoleil Sp. z o.o. skupia wokół siebie grono specjalistów z każdego z segmentów jej działalności, m.in. projektowego, prawnego, analiz, inwestycyjnego i sprzedaży. W ramach realizacji polityki jakości powołaliśmy dodatkową strukturę, odpowiedzialną za prawidłową realizację procedur na każdym etapie procesu inwestycyjnego. Tak skonstruowana strategia pozwala nam przekraczać standardy branżowe.

Naszym Inwestorom zapewniamy pełen profesjonalizm, elastyczność i indywidualne podejście, które są gwarantem najwyższej jakości usług. W biznesie stawiamy na relacje partnerskie i przejrzystość procedur w realizacji projektu, umożliwiając jego bezpośredni podgląd poprzez innowacyjny system Confero.

Reprezentacja prawno-administracyjna

DuSoleil Sp. z o.o. oferuje pomoc oraz wsparcie projektowo-prawne a także zastępstwo inwestycyjne przy realizowaniu projektów na indywidualne zlecenie Inwestora.

Gotowe projekty na sprzedaż

DuSoleil Sp. z o.o. prowadzi sprzedaż projektów zlokalizowanych na terenach kraju o mocy od 1MW w różnych stadiach zaawansowania.

Tereny pod inwestycje

 

Zapraszamy osoby dysponujące gruntami do zapoznania się z warunkami DuSoleil dotyczącymi dzierżawy lub sprzedaży.